Мобільний: +38 (096) 228-52-52
Мобільний: +38 (050) 973-70-03
Графік роботи: Пн-Пт 09:00 - 17:00
Наш : +38 (050) 973 70 03
Наш : +38 (050) 910 48 98

Ми в соцмережах

Головна > Як замовити?

Як замовити?

Інструкція по замовленню.

Крок 1.
Вибрати товар в розділі "Каталог товарів".


Крок 2.
Вибрати характеристики товару (*1) від чого буде залежати ціна товару (*2) та кількість товару. Потім натиснути кнопку "У кошик"


Крок 3.
Заповнити поля з контактними даними:
- при виборі "Нової пошти" обов'язково вказуйте - номер телефону, місто відправки та номер відділення "Нової пошти"
- при виборі "УкрПошти" обов'язково вказуйте - вашу повну поштову адресу ( вулицю, дім, квартиру, населений пункт, індекс) або  при відправці на поштове відділення -  "до запитання" (індекс, номер відділення УкрПошти).
Після введення всіх данних - натиснути кнопку "Замовити"


Крок 4.
Після цього ви отримаєте на вказаний Вами е-майл повідомлення з "Номером замовлення" та переліком замовлених Вами товарів.


Крок 5.
     Протягом доби з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення  та надішле Вам на е-майл реквізити для оплати.

Крок 6.    
     Після оплати Ваше замовлення буде виконане та відправлено за вказаною Вами адресою, про що Вам повідомлять на е-майл. Вам буде надіслано номер декларації "Нової пошти" або номер посилки "УкрПошти". Цей номер потрібен для отримання посилки на пошті. Також з його допомогою можно відстежити рух вашої посилки на сайті відповідної пошти.
    
Крок 7.
     Замовлення, які були оплачені до 18.00 понеділка будуть відправлені в середу, а до 18.00 четверга - в суботу.

Крок 8.
      Замовлення, які не були оплачені протягом 7 днів після оформлення на сайті - будуть автоматично відхилені.

Примітка.
       1. Відправка з післяплатою (наложеним платежем) можлива за умови сплати авансу в розмірі 100 грн. (вартість доставки туди-назад, на випадок, якщо замовник не зявиться за посилкою). Решту суми сплачуєте при отриманні + витрати пошти (доставка посилки та коштів (20 грн+ 2% від суми грошового переказу)

 
      2. За допомогою послуги "Сейф-сервіс" від Нової пошти. Оплата повної суми замовлення здійснюється на рахунок Нової пошти, яка резервує ці кошти до моменту отримання замовником посилки. Лише після цього кошти перераховуються продавцеві, тобто нам.  Детальніше з умовами послуги можна ознайомитися на сайті Нової пошти.