Оплата

Усі заготовки виготовляються під замовлення. 

Відправка замовлень здійснюється Новою поштою або УкрПоштою (згідно з тарифами перевізника)

Терміни виконання замовлень:
- замовлення, які оплачені до 18-00 понеділка – відправляються у середу
- замовлення, які оплачені до 18-00 четверга – відправляються у суботу

Відправка з післяплатою (наложеним платежем) можлива за умови сплати авансу в розмірі 100 грн. (вартість доставки туди-назад, на випадок, якщо замовник не зявиться за посилкою). Решту суми сплачуєте при отриманні + витрати пошти (доставка посилки та грошей).

Відправка з післяплатою не розповсюджується на індивідуальні замовлення (збільшені розміри, переробка узору, заміна кольорів та схеми на флізеліні).  Такі замовлення відправляються тільки після 100% оплати.

 

Інструкція по замовленню.

Крок 1.
Вибрати товар в розділі "Каталог товарів".
Крок 2.
Вибрати характеристики товару (від цього буде залежати ціна товару) та кількість товару. Потім натиснути кнопку "У кошик"
Крок 3.
Заповнити поля з контактними даними:
- при виборі "Нової пошти" обов'язково вказуйте - номер телефону, місто відправки та номер відділення "Нової пошти"
- при виборі "УкрПошти" обов'язково вказуйте - вашу повну поштову адресу ( вулицю, дім, квартиру, населений пункт, індекс) або  при відправці на поштове відділення -  "до запитання" (індекс, номер відділення УкрПошти).
Крок 4.
Після цього ви отримаєте на вказаний Вами е-майл повідомлення з "Номером замовлення" та переліком замовлених Вами товарів.
Крок 5.
Протягом доби з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення  та надішле Вам на е-майл реквізити для оплати.
Крок 6.    
Після оплати Ваше замовлення буде виконане та відправлено за вказаною Вами адресою, про що Вам повідомлять на е-майл. Вам буде надіслано номер декларації "Нової пошти" або номер посилки "УкрПошти". Цей номер потрібен для отримання посилки на пошті. Також з його допомогою можно відстежити рух вашої посилки на сайті відповідної пошти.